Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne szőke a hajam?

Hogy lehetne szőke a hajam?

Figyelt kérdés

Gyerekként is szőke voltam, de idővel besötétedett és olyan sötét szőkés seszínű, egérszínű lett a hajam. Szeretném kipróbálni a szőke színt, ezért gondoltam erre a festékre:

[link]


Szerintetek elég csupán a festék?Nem szeretném leszívatni ha ne muszáj, de kicsit tartok tőle, hogy csupán a festék elég lenne. Igaz év elején be lett festve középbarna SZÍNEZŐvel, ami már kikopott és lenőtt.


2011. júl. 27. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szőkítő, nem hajfesték. Erős a gyanúm, hogy vöröses lesz. Meg kéne nézni, hány árnyalatot világosít... festékkel.
2011. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-festékkel, véletlenül bennemaradt :)
2011. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4-6 árnyalattal világosít,legalábbis ez van ráírva
2011. júl. 27. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem első alkalommal mindenképp fodrásszal végezd el, nem hiszem,h. le kellene szivatnod, bnőmnek is közép/sötétszőke haja volt és befestette simán a fodrász, persze a hidrogén dolgozott rendesen, 2-3. alkalomra már tökéletes lett, de elsőre is nagyon szép volt, picit sárgás a teteje, de alig észrevehetően, meg gondolom ez egyénfüggő, ha már beállt szín én csak utána javasolnám a bolti hajfestékeket, anyukám rálelt a számára megfelelőre és azóta azzal festi a haját pl.
2011. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy milyen is a hajad.... Esetleg az ezzel történő szőkítés után még egy ezüstszínű hajszínezőt megpróbálhatsz, ha nagyon vöröses-sárgás árnyalatú...

De felelősséget nem vállalok! Legjobb lenne fodrászhoz menni...

[link]

2011. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen fodrászhoz megyek. Tudom, hogy ő segíteni fog, csak nem akarom, h furán nézzen rám az irreális ötlet miatt.
2011. júl. 27. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha normális a fodrász, megmondod neki mit szeretnél kihozni, hozott anyagból, megcsinálja. Tanácsot is ad, hogy mit kellene venni hozzá...
2011. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na milyen lett a hajad?:)
2011. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!