Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyógyszertárban kapható gél...

Gyógyszertárban kapható gél homlokon lévő pattanásra?

Figyelt kérdés

Tele van a homlokom kis pattanásokkal.. alig lehet őket kinyomni... higgyétek el már mindennel kezeltem/kezelem.

Volt h nem kentem semmivel hátha az a baja h mindig kenem de semmi.:S:S szárítgatom de semmi... csak több jön ki :( anyám nem akar elvinni bőrgyógyászhoz mert szerinte ez egyáltalán nem vészes.:S áh hol..na m1.. valami gyógyszertárban vény nélkül kapható rá?? ami esetleg leszárítja és helyrehozná a bőrömet. tele van a homlokom köszönöm :(


2011. júl. 27. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
a szárítással inkább többet fogsz ártani. Inkább igyál sokat, az általában segít a dolgon. A bőrgyógyászhoz meg nem kell anyukád, elmész te és kérsz egy időpontot.
2011. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja igen...hallottam....mindennap iszom egy csomót ..:S ajj nem igaz mint írtam már mindent kipróbáltam eztis! falom az élesztőt is de semmi.:|
2011. júl. 27. 12:50
 3/5 anonim válasza:
A gyógyszertárban lehet kapni zynerit oldatot,,azelőtt mi is mindent kipróbáltunk de egyik sem vált be ,a fiamnak ez hozta rendbe az arcát,de lehet hogy nem fogják kiadni vény nélkül.Ajánlom mindenkinek!
2011. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zynerit vényköteles. tesómnak bevált, nekem pl. nem, szóval ez is egyéni. :D Ehhez kéne a bőrgyógyász, na nem mintha eltalálná feltétlenül, de hátha.
2011. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor próbáld meg hogy reggel és este bekened aole vera levelének a nedvével
2011. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!