Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette color&gloss vs....

Palette color&gloss vs. Loreal casting creme gloss. Melyik jobb?

Figyelt kérdés
jelenleg sötétszőkés a hajam de elég jellegtelen, picit szeretném világosítani.A lorealból a 8304 mézszőke vagy a 801-es szaténszőke, a paletteből a 8-5 fénylő méz érdekel.És igaz h a szinező ápol és nem roncsol?Köszi előre is
2011. júl. 27. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Loreallal jobb tapasztalataim vannak


2. Színező=ammóniamentes hajfesték (angolul féltartós festéknek hívják, az jobban tükrözi a valóságot). Jó ha tudod, hogy nem fog kimosódni és le fog nőni...


3. A tartós hajfesték sem roncsol, ha szakszerűen használják és a teljes hosszon csak 1-szer. Ez kicsit kímélőbb, és mostmár minden festékbe kevernek ápoló hatóanyagokat (a tartósba is), ezért egyáltalán nem valószínű, hogy árt a hajadnak, sőt. De CSAK ha betartod az időket és legközelebb csak tőfestesz és nem kened rá hatszázszor is a teljes hajhosszra akkor nem káros (a legtöbben nem tartják be ám az utasításokat, mert azt hiszik hülyeség, meg úgyis kibírja a hajuk)


4. Ezek teljesen más árnyalatok. Ha "seszínű" a hajad, akkor valószínűleg inkább hamvas árnyalatú, és ha ilyen a természetes hajszíned, akkor a hamvas árnyalatok fognak harmonizálni a bőröd és a szemed színével (gyanítom, hogy a szemed sem meled árnyalat, hanem valami szürkéskék vagy szürkészöld lehet). A loreal mézszőkéje és a palette méz árnyalat is vöröses árnyalatok, ami a te bőrödhöz és szemedhez valószínű, hogy sárgának fog tűnni. Akkor válaszd ezeket az árnyalataokat, ha a bőröd inkább aranyos színű, zömében a meleg (barack, narancs, sárga, arany, meleg barna) színek állnak jól (de ezt nem hiszem).

De a te színed szerintem a 801-es lesz, ami hamvas árnyalat. Ha törtszíneket, pasztellszíneket hordasz és azok állnak jól, illetve a lilás és kékes árnyalatok, a bőröd inkább barnán barnul, mint sárgásan, akkor ezt válaszd...


5. Mivel az eredeti hajad sötétszőke, ezért lehet, hogy a festés helyett választhatnál melírt is, de nem azt a vad világító szőke csíkosat, hanem mondjuk ugyanígy 1 árnyalattal világosabbat és nem szabályos csíkokat, hanem napszítta hatást kérhetnél a fodrásztól, mert azt nemnagyon kell utánafesteni, ha lenő is nem úgy nő le, mintha elvágták volna...

2011. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a Lorealt használtam. Feketecseresznye, csokoládé, mahagóni és gesztenye színben. egyik se jött ki a hajamból.. Csak kifakultak és világosabb lett mint az eredeti hajam.. De egyébként nagy kárt nem csináltak benne, viszont soha nem is lett olyan árnyalatú mint a dobozon :))
2011. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Végül a 910-es jégszőke castingot választottam.Szép fényes, puha lett a hajam de 4 nap után ledobta a hajam a festéket.Most arra gondoltam h az új habállagú Lorealt próbálnám ki.A 83-as és 90-es árnyalat között vacilálok.Pont olyat szeretnék min a 83-as, de félek h sötétebb lesz.Tapasztalatok?
2011. aug. 24. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!