Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kezeljem a bőröm?

Mivel kezeljem a bőröm?

Figyelt kérdés

Már annyi,de annyi mindent kipróbáltam.Mostanra az idő múlásával már szebb lett vmennyivel,mert régen tényleg tele voltam nagy,gyulladt pattanásokkal,mostmár csak néha jönnek elő,és kevesebb.De még mindig olyan ronda.Alapjáraton nagyon zsíros az arcom,tele vagyok mitesszerekkel,tág pórusú a bőröm,kicsit hámlik is,pirosas színe van.Elmondani se tudom,mennyire szeretném már végre,ha szép bőröm lehetne.Próbáltam Niveát,Clean&Cleart,Garniert,meg még egy csomó más vackot,nem jöttek be.Voltam bőrgyógyásznál is,3-nál is,krémek amiket használtam:Isotrexin,Zynerit,Skinoren,Aknesol.Az egyik ajánlott vmi hámlasztást is,30ezerért,hát sajnos ilyenekre nincs pénzünk.Az egyik mondta,hogy ez hormonális,idővel elmúlik.DE MÉGIS MIKOR????Én addig szenvedjek vele????Használtam már sima,kamillás-aloe verás gyógyszappant,ideig-óráig jó volt,de kiszárította a bőröm,aztán meg még jobban zsíros lettem tőle.Bármilyen hidratáló krémmel kenem be az arcom,mindig zsíros lesz tőle a bőröm.


Annyira el vagyok keseredve:(

Tudtok nekem segíteni??


2011. júl. 26. 15:36
 1/3 A kérdező kommentje:

Vichy-t is használtam már,egy krémet,zsíros,pattanásos bőrre valót,azt sem segített,sőt,csak kipattogtam tőle még jobban,pedig nem 500 Ft volt:(

17/L

2011. júl. 26. 15:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon csúnya volt, de mostanra már elmúlt valamennyire (1-2 db van néha)....ne kendd semmi kenőccsel, mert azok nem engedik levegőhöz jutni...este mikor megmosod az arcod, akkor szárított kamillából főzz kamillateát, és borogasd vele az arcod....ez gyulladáscsökkentő, és még az arsod is levegőhöz jut =)....meg ettől nem egyik napról a másikra fog elmúlni, hanem kb. 2-2,5 hét múlva =)
2011. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi,de sajnos ez sem jó,már próbáltam gőzölni is kamillával,meg borogattam is az arcom,de nagyon kiszárította,és hámlott utána az egész arcom....

Mondom,én már szinte mindent kipróbáltam,de semmi se hatott.Talán egyedül az iszappakolás után volt nagyon szép a bőröm.

2011. júl. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!