Egyenes haj. Hogyan?

Figyelt kérdés

hullámos,vállig érő hajam van,amit vasalni szoktam,de pár óra múlva semmi nem látszik az egyenességből :/

Hogyan tudnám megcsinálni tartósan? Nincs semmi haj egyenesítő cuccom meg spay-m;csak egy hajvasalóból gazdálkodom,meg ugye sampon,balzsam,hajhab,lakk.ÉS szeretnék egyenes hajat! És nem,nem fogadom el olyannak amilyen,és a hajvasaló is jó!

valami "házi praktikát" tudtok? :D

köszönöm a válaszokat :D


2011. júl. 25. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

engem mindig érdekelt, hogy ha göndöríteni lehet fodrásszal, vajon egyenesíteni is? :D

amúgy szárítás közben is fésüld, esetleg körkefével húzd ki, és utána vasald ki, hagyd, hogy kihűljön, utána lakkozd esetleg. nekem a habtól visszagöndörödött a hajam :(


egyébként, majd kinövöd, de ezért ne sértődj meg, jó? :)

17/L

2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

van tartós hajkiegyenesítés, csak úgy hallottam elég drága.

amúgy a körkefével való kihúzást jó megoldásnak látom én is :)

2011. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugy is szoktam szárítani,ki is egyenesedik de a vége az akkor hullámos marad
2011. júl. 25. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az én hajam is ilyen,ha fodrász vasalja,napokig egyenes marad,viszont én nem tudom mindig olyan aprólékosan.. Vannak haj egyenesítő samponok,pakolások,pl: Gliss Kur Asia Straight. Valakinek beválik,valakinek nem :) Én szoktam hajwaxot,majd hajlakkot is használni. Biztos nem jó a hullámos? A vasalás eléggé roncsolja a hajat sajnos..
2011. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta birkozom a hajegyenesítéssel. Úgy érzem most jött el az az idő, hogy egyenes tud maradni a hajam napokig, még meg nem mosom. A titok: Lizap hajkiegyenesítő szérum. Fodrászboltokban kapható, nem olyan drága kb 2000 ft és elég másfél-2 hónapig. Egyben hővédő is. Imádom:) És az illata... Ha még van kérdésed fordulj hozzám priviben :) 18/L
2011. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó : köszönöm :D majd szétnézek és lehet hogy veszek :)
2011. júl. 25. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
pedig spray kellene, nekem got2be van és 180 fokon vasalom minden hajmosás után. Napokig kitart, pedig erős szálú a hajam és festett is.
2011. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!