Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó kép? Jó a hajam?

Szerintetek jó kép? Jó a hajam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. júl. 25. 16:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hát ránézésre úgy nézel ki, mint egy 30 éves bolti eladó, akkora meg már illene kinőni ezt a tükörben pózolgatást, ami alapján meg maximum 12 lehetsz.

A hajad? Borzalmas. A kép nagyon rossz. A szemöldököd ugyan nem kérdezted, de jó tanácsként megsúgom, hogy sos kezdj vele valamit, mert az még tovább rontja az amúgy sem túl kellemes összképet.

2011. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Hogy nézel már ki :| Ne is haragudj!!! :D A fejformád miatt állig érő hajat javasolnék. Mellesleg szerintem így sz*r a hajad :D A szemöldököd meg borzasztó! és egy másik kérdésedre válaszolva: Nem, nem vagy szép!
2011. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Sztem ennyire nem csúnya, mint ahogy itt fikázzátok. Én simán járnék vele. Talán azért tesz fel ide ennyi képet, mert kell neki az őszinte kritika, amit a barátaitól nem kap meg.

20,45-ös.: Te őt 30 évesnek látod?? Nemá...

2011. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
A külsejével lehetne valamit kezdeni, bár szerintem sem szép, de nem a legrondább. Viszont kicsit olyan fogyatékos jellege van,már bocsi. Mindkét képen ugyanúgy tartja a kezét ráadásul XD
2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

utolsó... hahaha

Amúgy nem akarok gonosz lenni, de nem jutott eszembe semmilyen szó amit a képekre mondhatnék...de rá kellett most jönnöm hogy az utolsónak igaza van. Megnéztem a régi kérdéseidet, és azok alapján tényleg egoistának, beképzeltnek és flegmának tűnsz. Olyan mindent félvállról vevősen írsz mindenkinek. Lehet ezért ilyenek veled a válaszolók. Rendesen rászólsz a lányokra, ha válaszolnak...:O Ha nem érdekel, amit egy lány ír, akkor nem olvasod el és kész.

17/L

2011. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
sztem nem is ő van a képeken. gyanús, h már 3-adszor csinál magából hülyét, ennyire mazochista nem lehet senki (hatalmas önbizalma lehet, ha tévedek). sztem ez egy rossz csíny, a képeken látható lány egyik "ellensége", rosszakarója teszi fel a kérdéseket :/
2011. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szeritem,nem vagy csúnya,csak egyszerűen ez a haj,nem a te stílusod.Hosszú hajra szavazok!
2011. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
De ez sajnos tényleg ő... :S ismerem a csajt,nem kamu kérdés
2011. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Élőbe is ilyen nagyképű..?:O
2011. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Pláza cicának képzeli magát és közel sem az...a leg undorítóbb és mocskosabb emberekkel barátkozik és b*szik fűvel fával... :S
2011. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!