Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor mit használjak?

Most akkor mit használjak?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már minden kenceficét, a Garniertől kezdve a Neutrogenán át az összeset, de semmi nem hatott. Hallottam valahol a sószappant, kipróbáltam, nem hatott. Rá találtam aztán a glicerines szappanra, egy ideig jó volt, már az sem hat. Főleg T-vonalban zsíros az arcom, és rendkívül vízhiányos, hámlik is rendesen. Mit használjak rá? Fekete szappan? Pedig már nem tinédzser vagyok, 18 és fél éves
2011. júl. 25. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:
És a babaszappan?
2011. júl. 25. 16:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne kozmetikushoz elmenni =/

lehet hogy olcsóbban is jön ki, mint hogy ennyi hülye kenceficét veszel =)

2011. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszerészemnél veszem a krémeimet. Nem olcsóak, mert 3-4 ezer forint egy tégely, de aláírom, hogy azóta SEMMILYEN gondom nincs és gyönyörű a bőröm. Pedig hidd el, katasztrófa volt még 3 hónapja.
2011. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mik azok a krémek?
2011. júl. 25. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
kozmetikus, bőrgyógyász!
2011. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bőr a testünk úgymond legnagyobb szerve. Ha valami baja van a testnek, akkor az a bőrön mutatkozik meg először.

Ne külsőleg keresd a megoldást, hanem belsőleg.

Nézz utána minél több oldalon az egészséges étkezésnek. Hidd el, ha megváltoztatod az étrended, a bőröd is meghálálja az odafigyelést.


Amúgy ez levegőtől meg víztől is függ. Otthon mindig zsíros volt nekem is, amíg 3 évig Angliában voltam olyan klassz volt a bőröm, hogy az égvilábon semmit nem kentem rá, reggel-este akármilyen szappal megmostam és kész. Nem volt se túl zsíros, se túl száraz.

2011. júl. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem most csokis-zabpelyhes mannaszappan van, eddig ez a legjobb. Nem kell utána se tonik, se arckrém. A kozmetikus nem tud azzal mit kezdeni, hogy ilyen típusú a bőröd, max. kitisztítja és krémet ajánl. Anyámnak és apámnak is zsíros a bőre, örököltem, ez van, 1-2 pattanás mindig van, pedig 30 elmúltam.
2011. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!