Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! HAJNÖVESZTÉS? HOGYAN?

SOS! HAJNÖVESZTÉS? HOGYAN?

Figyelt kérdés

a következő a tervem: Alverde koffeines sampon,Vitanol C hajszesz,Bánfi hajbalzsam,fejbőrbe masszírozva: ricinus és rozmaring olaj felváltva

(+hogy ne töredezzen a vége Balea hajvégápoló+olivaolaj)

A KÉRDÉSEM: kb 1 hónapja használom a ricinus olajat a fejbőrömre, felszoktam melegíteni előtte hogy hígabb legyen kicsit, DE MÉGIS HOGYAN MASSZÍROZZAM BELE???!

vhogy mindig félek h nemjutott rendesen a fejbőrömre hanem csak a hajamra a tövénél:/ pedig a fejbőrbe jutva lenne a legjobb

és mennyire jók azok a hajkefék amik valódi állatszőrből készülnek?elég drágák:/ tényleg kíméli a hajat,kevésbé törik tőle?


2011. júl. 25. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szard má le..
2011. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez az oldal azért van hogy a kérdéseinkre választ kapjunk,nekem nyilván fontos h nagyon ápolt legyen a hajam,és szeretném ha dúsabb lenne/gyorsabban nőlne

ha meghaladja az agyi kapacitásodat az hogy értelmesen válaszolj akkor valahogy nem vagyunk 1 értelmiségi szinten+akkor ne válaszolj

2011. júl. 25. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne használj egyszerre ennyi mindent, mert senkinek se válik be minden hajápoló, és így fogalmad se lesz mi vált be és mi nem pl
2011. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

oké

de akk a ricinus olajat hogyan oszlassam el,és hogyan csináljam h a fejbőrömre is jusson belőle?

2011. júl. 25. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ricinushoz teszek mindig tojássárgáját is.

Először a fejem tetejére kenek a hajam választékára, majd elindulok a bal oldalon és felhajtok egy vékony réteg hajat, és oda is kenek, majd megint egy vékony réteget felhajtok és oda is. Majd ugyan ezt a másik oldalon és hátul. Amúgy hajfestő ecsettel viszem fel a cuccot, és mikor kész, átmasszírozom a fejbőröm, meghajszárítózom, nejlon zacsi, téli sapka és 3 órát marad.

2011. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

én is hajnövesztő lázban égek!

én csak ezeket csinálom:

alpecin coofein shampoo tuidom ez férfiaknak lett kitalálva de nők is használhatják ha a szaga nnem zavar.

használom a bokoma féle fejmasszírozót.

[link]

ennyi! próbálok sok vizet inni,és általában naponta natúr zabpelyhet eszem tejben megpuhítva !

rozmaring olaajt hol vettél?vitanol c-t nem kivonták a forgalomból?

amúgy nagyon sokmindent használsz a fejedre nehogy árts vele! arra vigyázz!

hajsmosás végén jéghideg vízzel öblítsd le csak a hajvégekeet így lezárod a hajszálakat!

2011. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

a hajfestő ecsetes technikát kipróbálom,szerintem beis fog válni.

alpecin coofein shampoo -t hol lehet venni?és mennyiért?használt?

rozamirng olajat patikában vettem,ahogy rici olajat is,de bioboltban is lehet

vitanol-c más néven fut,rossmanban vettem"herba vita"néven.

2011. júl. 26. 09:31
 8/9 anonim ***** válasza:

alpecin coffeint patikában vettem oyan 1700ftért de dmben is van képzeld ott meg 1600 körüli.

eddig két alkalommal ahsználtam még nemrég vettem

de szerintem használni fog bízok benne!!! pasiknak találták ki hajhullásra meg hajnövekedésserkentésre hátha nekem is jó lesz!!!!na emg soksok folyadék és b vitamin!!!

2011. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen,vitaminokat,és a folyadékot beis tartom:)

hát egyenlőre ezekkel az olcsóbb olajos,stb megoldásokkal próbálkozok

2011. júl. 26. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!