Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » WU2 száraz hajra való sampont...

WU2 száraz hajra való sampont próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Vegyes hajtípusom van, 2naponta kell hajat mosnom mert könnyen zsírosodik, viszont töredezésre hajlamos. Jó lenne rá ez a sampon? Úgy hallottam, hogy nincs sok káros anyag benne.

Tapasztalatokat szeretnék azoktól akik már próbálták. Előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. júl. 25. 13:36
 1/2 anonim válasza:
Kb 5 évig használtam gliss kurt merthogy az milyen jó aztán jött a válság és a férjem wu2-jével mostam meg hajam aztán megint megint és most már 1,5 éve használom és jobb, mint bármi más komolyan, se nem zsírosodik annyira se nem törik, mondjuk balzsamot használok sokat.
2011. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húú de jó. Mert nagyon gondolkoztam rajta, hogy legközelebb ilyet vegyek-e, persze a balzsamról/pakolásról nem mondanék le. Csak hát nagyobb kiszerelésben is van a WU2, és jóval olcsóbb is mint a GLisskur. Köszi a választ:)
2011. júl. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!