Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted a Train énekesének...

Szerinted a Train énekesének a haja jó? (Bővebbe lent)

Figyelt kérdés

Hello!

Elkezdtem gondolkodni, hogy valami új haj kéne nekem, és tegnap láttam egy klipet a TV-ben ( http://www.youtube.com/watch?v=kVpv8-5XWOI ) és az énekes haja nekem nagyon tetszik, szerintetek jó? Ez ilyen kócos szerű ami nekem alapból tetszik.. Tudom az a lényeg h nekem tetszik e, de kíváncsi vagyok más véleményéra is :D


[link]


[link]


2011. júl. 24. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, nekem bejön. :) 19L
2011. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Annyira nagyon nem vagyok elájulva tőle, de legalább némi "formája" van.
2011. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, igen!!!
2011. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jól néz ki rajta...ki tudja neked hogy állna...
2011. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, de ehhez azért olyan arc is kell...

de ha helyes vagy akkor mehet, a haj is tetszik alapból :D csak tényleg pl. egy csehcsabának nem állna jól :DDD érted. :D


(mondjuk nekem a dobos jobban bejön. hajra stílusra mindenre. :DD )

17/L

2011. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz bár nekem ez kicsit hosszú vagy nem is tudom. Túl csapzott. Inkább az ilyen tetszik ami hasonló is:

[link]

2011. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit te és amit az utolsó linkelt mind2 igen zsír(Y) ;)
2011. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na köszönöm a választ mindenkinek :D


Ettől félek én is, hogy nem passzolna.. bár azt kell rólam udni ha nagyra meg n a hajam (Nem lenő) akk kb olyan tipusú mint a Beaatles tagoknak volt.. :D Na abbol szerintem ezt kilehetne hozni, mert nekem mindig is nagy hajam volt (Nagyon gyorsan megnő) azért egy próbát megér szerintem, ha nem jó akkor maximum "vissza alakíttatom" de ahogy elnézem ez tömör zselé nem?:D

2011. júl. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!