Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék venni olyan "borotv...

Hol tudnék venni olyan "borotvát" amivel a fodrász ritkítja a hajat? És kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 09:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk persze gondolom fodrászkellékes de ott hogy kérjem borotva vagy mi ennek a pontos neve?
2011. júl. 24. 09:58
 2/6 anonim ***** válasza:

legyél már kicsit talpraesettebb.Ne ez legyen a legnagyobb gondod :). el tudod szerintem neki is ugyanigy magyarázni :D

hajritkitó, azt kész :D

2011. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké köszi!:)
2011. júl. 24. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél mert nagyon tönkrevágja a hajad! Csak felhasítja az egészet:S Tudom mert nekem is lett azzal csinálva meg már többen mondták is.De egyébként nyesőnek hívják. Ez nem ide tartozik de amikor kicsi voltam elmentem a boltba venni egyet tök örültem neki, kipróbáltam otthon és nem vitt le semmit a hajamból.. aztán kidobtam a kukába.. :D persze nemtudtam, h pengét is kéne bele rakni.. :D
2011. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként jobban jársz ha veszel inkább egy ritkító ollót... persze az drágább valamivel de már aztis lehet venni egész olcsón.. csak jól kell kifogni.
2011. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2011. júl. 25. 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!