Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátort hol lehet venni?

Epilátort hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Eddig oanokat olvastam h Tesco meg ilyenek... de nekem még soha nem volt epilátorom és szeretném ha ott lenne egy eladó aki ért hozzá és segít h milyet vegyek. Meg nem is bízom a Tesco-s cuccokban.


Egyébként tudnátok ajánlani valamijet? Ahogy itt olvasgattam a Braun jónak tűnik. Van rá kb. 10ezer ft-om. Annyiból kijön egy jobb fajta?


És utána a piros pöttyök ellen nincs valami "praktika"?


Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. júl. 23. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
media marktban pl! női eladó szerintem tud segíteni ha kérdésed lesz
2011. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és van valami jó szőrbenövés elleni krém?
2011. júl. 23. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most én azt javasolnám hogyha tudsz kölcsönkérni valakitől akkor előbb tedd meg, mert én is kidobtam egy csomó pénzt rá és őszintén megmondom, hogy az egész sz*rt sem ér, mert a szőrt ha órákig szeded vele akkor sem szedi ki mindet. És nem túlzok, mert tényleg nagyon sokáig tart. Ráadásul utána a benőtt szőrszálakkal leszel bajban. Komolyan gondold át, inkább vegyél egy jobbfajta gyantaszettet, az ki is szedi a szőrt rendesen és nem is tart sokáig.
2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de a gyantától is ugyanúgy benőhet a szőr nem?
2011. júl. 23. 23:07
 5/6 A kérdező kommentje:

most olvasgatok még több kérdést és ettől a szőrbenövéstől kiráz a hideg :s

nekem eddig egyszer volt gyantázva a lábam de akkor nem nőtt be a szőr.

De attól még benőhet az epilátortól?


Már nem is tudom hogy venni akarok-e :O

2011. júl. 23. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő,kinek,mi.ha a gyantától nem nől be a szőr,akkor szerintem ettől se fog.én is pl gyantáztatok,attól semmi bajom,ellenben ha borotválom,akkor viszont utána fele "benn marad".

viszont én úgy tudom(nem saját tapasztalat)hogy epilálás után mindenképp piros pöttyös leszel,mert ott külön,egyesével tépi ki a szőrt,hosszabb ideig tart,és jobban irritálja.több barátnőm mesélte,hogy 1-2napig olyan a lábuk,de utána magától elmúlik.

szerintem is először inkább kérdezz körbe ismiket,ki mit ajánl.

de pl. dm-ben láttam szőrbenövésre krémet a veet-től.viszont arról se tudom,mennyire használhat.

2011. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!