Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS Hogy távolítsak el egy...

SOS Hogy távolítsak el egy pattanást holnapig?

Figyelt kérdés

Kozmetikushoz már nincs időm elmenni, és pont most lett egy óriási pattanás az orromon, Holnap viszont buli lesz. SOS

Hogyan távolítsam el?

17l


2011. júl. 23. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már érett akkor tiszta zsebkendővel nyomd ki. Vagy tegyél rá fogkrémet és az leszárítja,tisztítsd ki az arcod. Végső esetben korrektor.
2011. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de fáj ha piszkálom
2011. júl. 23. 22:23
 3/7 anonim válasza:
nem kibírsz egy kicsi fájdalmat? vagy inkább egy pattanással az orrodon akarsz bulizni menni?
2011. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy ezt még nem lehet kinyomni
2011. júl. 23. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos bőralatti, az orron általában olyan szokott lenni :S és azt ha bántod még rosszabb, tapasztalat..
2011. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak?
2011. júl. 24. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én szoktam rá tenni fogkrémet, vagy paradicsomot... de volt már olyan eset is, hogy ha hagytam magától gyógyulni, akkor hamarabb elmúlt.
2011. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!