Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampont válasszam?

Melyik sampont válasszam?

Figyelt kérdés

L'oreal Elséve:

[link]

vagy

Pantene Aqua Light

[link]


2011. júl. 23. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az Elseves nem jött be, de nekem nem ez a fajta volt.A Pantene anyukámnak és bnőmnek nagyon tetszett, úgyhogy annak plusz pont.Én Dove-ot használok, kíváncsiságból hogy milyen lehet vettem egyet.Nem fűztem hozzá túl sok reményt, pozitívan csalódtam benne.Nagyon-nagyon szuper:)Azt ajánlom nyugodt szívvel Neked!De ha ez a kettő közül kell mondani, inkább a Pantene.

Pantene-ről:

[link]

(olvasd el a kommenteket is)

A Loreálról sajna semmit nem találtam.

Szép etét, remélem segítetem vmit.:D

2011. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Elséve cuccokkal csak jó tapasztalataim vannak. Nagyon szétroncsolódott a hajam mert feketéből csináltam szőkét 1 hét alatt és most vettem Elséve full restore sampont meg balzsamot és még csak 1x mostam vele hajat de olyan puha lett a hajam tőle mintha a szőkítés meg sem történt volna :D Amikor nem festettem a hajam akkor is használtam Elséve sampont csak másmilyet és akkor is nagyon bevált, szóval csak ajánlani tudom. Az aqua light-ot nem ismerem :(
2011. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy egyiket sem próbáltam, de az Aqua Lightnak valami rettenet az összetevőinek a listája. Teli van Sodium Lauryl Sulfate-tal és Sodium Laureth Sulfate-tal. Az első annyira erős anyag, hogy általában nem is használják samponokban csak tisztítószerekben. A második valamivel enyhébb, az Elséve-ben is tuti van, de még mindig jobb. A Pantene zsíros hajra való, ami azt jelenti, hogy teli nyomták zsíroldókkal (a fent említettek), amik teljesen tönkreteszik a hajat. Akik kicsit értenek az ilyesmihez nem hiába nevezik a Pantene-t "the devil's cocktail"-nek. A balzsamjai nem rosszak, én is sokáig használtam. A másik samponjai sem annyira gyilkosak szerintem, de ez az Aqua Light igen. Én tuti nem próbálnám ki.
2011. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fhú, köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

Azért vacilláltam a kettő között, mert igazából a Panteneről sok jól olvastam, viszont a másik sampon, ez az Elséve, az a fajta ami a képen volt azt kipróbáltam szerdán. Volt itthon anyumnak egy mintája, és mivel most Syoss sampon van itthon ami nagyon rossz (ezért akarok újat venni magamnak, mert ez ilyen közös, de nekem nem jó) és helyette kipróbáltam és még most is pihe-puha a hajam és nagyon megtetszett, de úgy voltam vele, hogy a másik lehet, hogy jobb.

Szerintem megfogadom a tanácsodat kedves utolsó, mert nemszeretném ennyire bántani a hajamat! 2 hete történt egy kis baleset egy béna fodrásznál, ami azt jelenti, hogy a gyönyörű deréknál is lejjebb érő hajamból egy mell alá érőt csinált, pedig már 3 éve növesztettem, és csak 4 cm-ről volt szó kb.

Szóval most újra növeszthetem, és szerettem volna mellé egy jó sampont.

Szóval akkor marad a L'oreál! Köszönöm még egyszer a segítséget!!

2011. júl. 24. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!