Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna nekem a szőke haj?...

Jól állna nekem a szőke haj? A nagyon szőke. (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

Itt a képem, de ennél világosabb a bőröm általában.


2011. júl. 23. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, jól állna, de hideg szőkére festesd, ne aranyos vagy vöröses színűre.

Mert a Te színeid is elég hűvösek.

2011. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól állna, de ennyi idősen még ne festesd a hajad. Ráérsz még.
2011. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem álla jól :/. De még nem vagy fiatalka hozzá? Egyébként szerintem valami fazont is kéne hozzá vágatni.



:-)

2011. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem. Vagy hagyd így, mert így nagyon jó, vagy pedig fekerére fessed, ha már mindenképp váltani szeretnél!


Férfiből vagyok, úgyhogy lehet többet ér a véleményem, mint egy csajnak.


Sok csaj szerint sokszor a bonyolultabb és összetettebb fruzurák és ruhák állnak jól, pedig gyakran az egyszerűbb tökéletesebb.


De leginkább azt bírom, hogy amelyik csajnak göndör a haja, az egyenesíti, amelyiknek meg egyenes, az meg göndöríti :-D

2011. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg még azt nem értem, hogy sok szőke lány miért festi feketére a haja tövét :-D
2011. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem festetném be.

Helyette ilyesmire növeszteném:

[link]

Szerintem a csaj arcformája hasonlít a tiédhez, és jól áll neki.

Ha változtatni szeretnél valamit magadon valami feltűnőbben szép szeretnél lenni (amúgy így is az vagy) akkor én a helyedben kozmetikussal megigazíttatnám a szemöldököm és kontaktlencsét hordanék (nekem 8.as korom óta az van) vagy valami dizájnosabb szemüveget. (Bár én kontaktlencse párti vagyok, de azt csak akkor vállald be, ha nagyon figyelni tudsz rá, hogy tisztán tartod, és betartod a használati szabályokat!)

2011. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán a te színed a nagyon szőke. Már bocsánat de mindenek előtt szedd rendbe magad, például új frizura mert ez rémes és szedesd ki a szemöldököd mert ez túl sok. Szőke melír viszont jó lenne, de az egészet semmiképp, különben is rettentő ronda mikor kezd lenőni.
2011. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15:27-es nem festik feketére, hanem feketén nő le, mivel le lett szívva a hajuk. Ezért nem festeném soha hidrogénszőkére vagy hasonlóra.
2011. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :)

ez egy két éves kép. azóta kiszedettem a szemöldökömet, és a szemüvegem is másmilyen. hamarosan lesz kontaktlencsém is ha minden jól megy. most már van szőke melír a hajamban, és növesztem is. mindenékpp hideg szőkére gondoltam. most 15 vagyok.

2011. júl. 23. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Mélyen tisztelt "tegnap 16:57"-es hozzászóló!


Vááóóv! Tééényleg? Hát erre aztán magamtól nem jöttem volna rá. :-D


( te nagyon hlye vagy :-D )

2011. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!