Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Himalája sószappan után...

Himalája sószappan után tényleg ne használjak semmi krémet?

Figyelt kérdés
És az baj, hogy használok arclemosót (Ilcsi fekete szappan) és az így megtisztított arcomra kenem fel a sószappant? Naponta hányszor használjam? Lehet 3-szor is? És ettől még borogathatom kamillával az arcomat, meg tehetek paradicsomos pakolást? A megszáradt sószemek egyébként nekem nagyon nehezen jönnek le, egy vizes zsepivel törlöm le őket. Vagy szárazzal kellene ledörzsölni?
2011. júl. 23. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
az nem baj ha arra kened fel. De utánna nem kell semmit használi. én este szoktam és akkor reggel megmosom és kész is. :D én egyszer szoktam v kétszer reggel - este. Tehetsz pakolást de ne a sószappanra v várj 1-2 órát vele. Szárazon kell ledörzsölni az arcról v jobb rajthagyni mint pl este mert reggelre úgy nagyjából le is szokott jönni :) ha még érdekelt a válasz:D
2011. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!