Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy gyorsabban...

Mit csináljak hogy gyorsabban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés
PL: félsűjem meg sokszor vagy ilysemi
2011. júl. 19. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem tudok, semmi olyat amitől gyorsabban nőne. Lehet a revalid tabletta arra is jó. de ne fésülgesd nagyon sűrűn mert az tönkre teszi, főleg a hosszú hajat.
2011. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vitamin.
2011. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
milyen vitamin?
2011. júl. 19. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Szia! A hajnak A, B és E vitaminra van szüksége valamint cinkre, illetve, ha vashiányos vagy akkor vasra. Nem ajánlom tabletta formájában őket, mivel nyár van sok sok gyümölcs és friss zöldség mindenütt, azokból egyél minél többet! Nekem nagyon bevált különben a ricinusolajos pakolás. Hetente egyszer kell használni, legalább két órán át a fejbőrön hagyni. Kell hozzá fél adag ricinus olaj ( gyógyszertárban egy adag kb 150 ft), haj hossztól és sűrűségtől függően egy vagy 2 tojássárgája és egy kis olivaolajjal fel kell hígítani. Csak vigyázni kell vele, mert picit nehéz kimosni, de kijön azért. Ha van esetleg otthon rozmaringolaj egy -két cseppet tehetsz bele, mert serkenti a vérkeringést a fejbőrön. Nekem olyan 2 hónap múlva látszódott először durván, hogy sokkal jobban nő, korábban 6 hét alatt volt meg éppen hogy 1 centi, most 4 hét alatt még több is. És nagyon jól ápolja is a hajat, nem törik tőle.
2011. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!