Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni egy túlságosan...

Mit lehet tenni egy túlságosan is erős szálú hajjal? Részletek lentebb

Figyelt kérdés
16 lassan 17 éves vagyok és a hajammal olyan gondom van, hogy túlságosan is erős a minősége. A hajvasalóval van hogy szépen ki tudom vasalni de pár órán belül ocsmányul visszagöndörödik ráadásul nagy szerencsémre szét is borzolódik akármit csinálok vele. próbáltam hajlakkal is lelapítani, hogy legalább ne álljon szét nap végére de semmi. télen egyszerűen borzasztó, mert akkor ahogy kilépek a nedves idő azonnal tönkre teszi és megint csak szétáll mint egy oroszlánnak. egyébként nagyon dús hajam van és nagyon erős szálú és nemtudom mit kezdhetnék vele, mert nagyon kezelhetetlen, vmi tipp? ti mivel próbálnátok meg kezelhetőbbé tenni?
2011. júl. 18. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

balzsam a hajra és úgy kifésülni,utána kimosni belőle a balzsamot és ne hajszárítóval szárítsd,hanem fésüld lefelé a hajad amíg meg nem szárad:D

hátha

2011. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem hajmosás után ilyen a hajam,amit leírtál. Viszont másnapra már jó. Hajegyenesítő pakolás,hajbalzsam,száraz balzsam is,hajvégápoló. Ezeket használd. Ne mosd sűrűn a hajad, elég heti 2x. Ne hajszárítózz, várd meg ameddig megszárad,utána vasald ki, kicsi wax-ot kenj szét a kezeden és húzogasd át a hajad vele.
2011. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tépesd meg, de nagyon, legalább kevesebb lesz

miután megmostad a hajad szárítsd meg és utána vasald ki

2011. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekemis ilyen hajam van.Nekem meglett ritkítva, sokkal jobb és lágyabb tapintású is.De semiképp ne tépesd mert az csak felhasítja a hajat.
2011. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

egyébként nekem is megvan már rendesen ritkítva jobb is lett tőle vmennyire és hetente egyszer mosok hajat ha más miatt nem muszály mert alig zsírosodik.

milyen hajegyenesítő pakolást sampont vagy balzsamot ajánlanátok?

2011. júl. 19. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Gliss kur (narancssárga).. az a fújós. Este beszoktam vele fújni és reggelre tök jó tapintása lesz.
2011. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!