Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkésbarna hajam van és nem...

Szőkésbarna hajam van és nem tudom milyen melír illene hozzám?

Figyelt kérdés

Tehát szőkésbarna félhosszú hajam van, nagyon dús, ezért nagyon lassan nől. Sötétbarna szemem van a szemöldököm pedig a hajamtól kicsit világosabb. Sose volt festetve, melírozva a hajam és a szemöldököm se. A minap arra gondoltam, hogy befestetem az egészet sötétbarnára mert akkor a szememhez passzolna, de sokan lebeszélnek, hogy nagyon roncsolja ilyen idős korban a hajat(16/L) és, hogy inkább melíroztassak. Szerintetek a szőkésbarna hajon milyen melír nézne ki jól? Sötétbarna??

köszönöm előre is mindenkinek a válaszát.


2011. júl. 17. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

fogós kérdés...a barna szemhez tényleg illik a sötétbarna haj....de a szőkés sem kizárt....linkelek képeket,maik nekem tetszenek,hátha az egyik elnyeri a te tetszésedet is;)

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az utolsónak erre gondoltam..valami sötétbarna:)

[link]

2011. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy ennyi képet küldtél :)

Az első kép nyerte el nagyon a tetszésemet... :)

2011. júl. 18. 01:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!