Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud nekem szőke póthaja...

Valaki tud nekem szőke póthajat olcsón, még az olcsónál is olcsóbban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval az a helyzet hogy elmentem fodrászhoz és az két cm hajvég levágásból egy csomó lett!Szóval eléggé rövidre levágta a hajam és most nagyon el vagyok keseredve mert a hajam volt a mindenem!Nagyon rosszul áll hogy ilyen rövid!Vagy esetleg tudtok valami jó módszert amivel hamar megnő vagy legalábbis hamarabb!Normális válaszokat előre is köszönöm!
2011. júl. 15. 20:34
 1/7 anonim válasza:
miért engedted neki hogy olyan sokat vágjon ? remélem nnem fizettél igy érte ?
2011. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam az 2 centiből, 10 centi lett. Plusz azért szörnyű a helyzet az esetemben mert göndör és még rövidebbnek tűnik. A kérdésedre válaszolva, én kínaikba látok műhajakat 1000 Ft-ért, bár azt nem tudom, hogy kell használni és, hogy az csatolós haj-e.
2011. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A ricinus olajat szokták még ajánlani, 300-400 Ft-ba kerül, vagy Bánfi hajszeszt, de nekem az annyira büdös volt, hogy inkább kivárom míg megnő.
2011. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát kínais póthaj az elég hülyén néz ki én is láttam olyat de azért köszi!Ricinus olaj azt kipróbálom meg a bánfit is, nem érdekel ha büdös csak nőjön meg a hajam hamar!
2011. júl. 16. 11:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát de fizettem mit tudtam volna tenni!A fodrász mindig azt mondja de hát jól áll nagyon is az arcodhoz vágtam stb.!Szóval valahogy rábeszél arra hogy mégsem olyan rossz!De fúúúúúú nagyon ideges vagyok!Sírni tudnék!
2011. júl. 16. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Én 2 napig sírtam, de hát az már nem segít... 3-4 év alatt megnőtt hajamtól szabadított meg 10 perc alatt. Ezentúl megfogadtam, hogy inkább én vágom magamnak, vagy anya levágja a végét, minthogy még egyszer így elcsesszen.
2011. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok már csak 2 év és fodrász leszek:D:D Én majd annyit vágok amennyit akartok:)) Am ezt énsem értem, mert ha mondjátok neki, h 2 centi, akkor max annyit mondhat hogy többet kéne mert ha 2 centit vág az nem elég, mert feltörhet a haj.. bla bla.. szóval tanácsot lehet adni, de ha a vendég azt mondja hogy nem, akkor nem értem miért vágnak mégis mindig többet.. de egyébként az is lehet, hogy tényleg annyit vág csak soknak tűnik, mert ilyen már velem is volt... :)
2011. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!