Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás-->melegben?! Tovább...

Hajmosás-->melegben?! Tovább lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Arra lennék kíváncsi, hogy nyáron, ilyen melegben milyen sűrűn mostok hajat? Ti hogy "hordjátok" alvásnál? Ha bontva van, tudtok tőle aludni, nem melegít nagyon? Lehet idióta kérdések ezek, de kíváncsi vagyok, hogy más hogy van vele:)


2011. júl. 14. 23:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem melegít,általában eltűröm oldalra,ha hason alszom..ha háttal,akkor nem melegít,nem is tűröm el.

Ritkábban mosok,kivéve mikor megyek valahova..:) akkor mindig.

2011. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kb. ugyanúgy 2-3 naponta mosok hajat, mint egyébként. Bár ha nagyon melegem van, van hogy víz alá dugom a fejem :D

Éjszakára pedig copfba fogom a hajam (télen-nyáron)

2011. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap megmosom, 3 perc alatt leizzadok és muszáj..

Felkötöm éjszakára.

2011. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
lekullantom, 3 centis hajam van.PROBLEM? 18f
2011. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mosok ha kezd zsírosodni, főleg ha megyek másnap valahova. Meg szárítani már nem szoktam mer úgyis meg szárad a melegben:D

Alvásnál és nem törődök vele, összekötve nem szeretem mert nem kényelmes úgy hogy nem bírok háton feküdni, csak a szenvedés van hogy ne jöjjön szét. Ahogy lefekszem és úgy esik :)

2011. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor gyakrabban mosom, amikor érzem, hogy kell. Éjszakára felbongyorítom a fejem búbján, szerencsére elég hosszú hozzá, így nem zavar.
2011. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mosom, ha zsírosodik hetente/kéthetente. Szerencsére nem zsírosodó fajta a hajam. Amúgy hosszú hajam van, így alvásnál feltűröm a fejem fölé, bár reggelre mindig úgy kelek, hogy körbe van csapvarva a nyakamon és majd megsülők:P Napközbe összekötve horom:)
2011. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyakrabban mosom, mint általában. Bár viszonylag rövid, de nagyon súlyos, sűrű, vastag hajam van, ezért teljesen "beizzad" a fejem, nem bírnám ki, hogy ne mossak 3, max. 4 naponta hajat. De legalább magától megszárad^^

Alvásnál az egészet felgyűröm a fejem fölé a párnára. Hülyén néz ki, de ha senki sem látja, akkor kit zavar?

2011. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én általában úgy mosok ha kánikula van, hogy egyik nap rendesen samponnal, köv. nap csak gyorsan sima vízzel leöblítem. Minden 2.-3. mosom samponnal. Nagyon könnyen befülled a hajam ilyenkor nyáron, mert kb. 3x annyi van, mint általában valakinek. Ráadásul combig ér, úgyhogy nappal melegben sosem engedem ki, mert hőgutát kapok. Éjjelre mindig befonom, kivéve ha későn mostam meg este, akkor ki van bontva. De úgy nagyon kényelmetlen. A fonat sem tökéletes, mert mindig ráfekszem vagy rám tekeredik.
2011. júl. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

2-3 naponta, attól függően, h másnap mennyire illusztris eseményre vagyok hivatalos :)

hajformázót is használok, szóval nem pazarlom azzal, h naponta lemosom róla.

egyébként nem olyan hosszú a hajam, alvás közben nem zavar, és van ventilátorunk :)

2011. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!