Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden anyajegy eltávolítás...

Minden anyajegy eltávolítás ennyire drága?

Figyelt kérdés
Keresgéltem neten és 20.000 Ft -tól 60.000 Ft-ig is láttam árakat. Én szeretnék levetetni 4-5 db ot, mert sok van és ezek a szerintem veszélyesebbek, de akkor az minimum 100.000 Ft lenne. Ez milyen már. Valaki nem tud, valami olyan helyet, ahol elfogadhatóak az árak?
2011. júl. 14. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 hónapja sedtek le egyet és nagyon kedvesek meg minden:)

2db:10000 és utána 1500ft/db:)


dobok róluk egy linket is:) [link]

2011. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem az 1. 2-t ingyen vették le, aztmondták lézerrel fogják, és persze, hogy ollóvól vágták ^^. ja meg aztmondták h 2-nél többet nem is engednek nekik vmiért talán 1 nap v 1 hét alatt.. nemtom
2011. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőtől kérdezném, hogy meglátszik az anyajegyed helye? Heg vagy ilyesmi?
2011. júl. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmész bőrgyógyászhoz, ő megnézi, esetleg megbeszéled vele (némi mellékes fejében), hogy utaljon be,és a bőrklinikán ingyen leszedik őket. Nekem 3-t szedtek le egyszerre. elég szépen gyógyult, csak az egyiknek lett hege, de az sem feltűnő. Igaz az orvosnak pénzt adsz, de messze nem annyit, mint a plasztikai sebésznek.Igaz utóbbi igyekszik szépen összevarrni és nem csak úgy "összefércelni".
2011. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok:)

hát az a menete h besebesedik és ha leesett akkor még ott lesz a helye picit de idővel felveszi a bőröd szinét,nekem már szinte észre se lehet venni nagyon halvány:)és ha rádobok egy pici korrektort mintha ott se lett volna:)

2011. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. júl. 15. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!