Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen hajat csinaln...

Hogy lehet ilyen hajat csinalni? Ilyen szep hullamosat?

Figyelt kérdés

Nagyon nem latszik, de jobbat nem talatam ...


[link]


2009. márc. 31. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hajsütő vassal besütöd,majd nedves kézzel óvatosan átgyúrmázod,hogy ne legyen nagyon hullámos.
2009. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hajvasalóval szoktam ilyet csinálni.
2009. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem alapból ilyen a hajam, és az a sejtésem a csajnak is eredeti hullámos és csak elöl vasalja elég rendesen..( látszik,hogy elvan törve)
2009. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vizes hajra teszel göndörítő habot és diffúz szárítóval megszárítod. Ahol akarod, ott meg kivasalod.
2009. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Este hajat mosol, még nedvesen befonod a hajad. Sima fonással, a végére hajgumit raksz. Reggel felkelsz megszárítod ha szükséges, majd kibontod.

Megfésülni nem kell csak a fejtetőn kissé megkaparni fésűvel, hogy elfogadhatóan álljon.

De ha neked túl erős a hullám akkor kicsit megfésülöd.

Este én kenek rá mindig hajhabot fonás után.

Reggel indulás előtt mehet rá kicsi hajlakk, de én nem szoktam.


Ugyanilyen lesz ! ;)

2009. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en is hajhabot hasznalok eloredobom es ugy szaritom,mert jobb lesz ugy..,de nekem amugy is hullamos picit
2009. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak simán be volt fonva. hajmosás után még vizes hajadat fond be, akkora tincsekre, amekkora hullámokat szeretnél és úgy feküdj le aludni. nekem mindig nagyon jó hullámos kis hajam lesz tőle :)
2009. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!