Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek mennyire erős...

Lányok, nektek mennyire erős a szörzetetek, mivel szeditek?

Figyelt kérdés

Ez igaz? Egy weblapon találtam


"- A borotválkozás nem befolyásolja a szőrszálak növekedését, méretét vagy színét, vagyis a szőr a borotválkozás után nem nő gyorsabban, nem lesz vastagabb vagy sötétebb."


Melyik a legjobb női borotva, borotvahab?


2011. júl. 14. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ez elég nagy butaság.

figyeld csak meg a férfiak szakállát.Ők is mindig a legjobb borotvát próbálják használni, mégis erősödik a szörzetük és nagyon hamar vissszanő.

ugyan megpróbálhatod, de szerintem vastagabb lesz a szőröd.

sok sikert! :)

2011. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző kommentelő vagyok és én máskülönben gyantával szedem és a megmaradt szálacskákat pedig szemcsipesszel . :)

de ezt ugye a lábadon akarod alkalmazni,nem?

2011. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen a lábamon,meg intim területen.


A Venus Borotva weboldalán volt ez az info, h nem erősödik a ször. Csak éppen nekem ekcémám van, szóval a gyanta nem a legjobb számomra... :S

2011. júl. 14. 10:49
 4/6 Darcy01 ***** válasza:

Nekem nem mondható erősnek a szőrzetem, és szerencsére világos színű is. A karomon gyakorlatilag szőke, pedig világosbarna hajam van.

Én a hónaljamat és a karomat rendszeresen gyantáztatom, kb. 8 éve nem is látott borotvát a hónaljam és érezhetően lágyabb és kevesebb lett a szőr ott, mintha borotválnám.

A lábszáramat epilálom, a combomat pedig csak nyáron szoktam borotválni, mert ott is elég világos a szőr, így nem zavar annyira télen.


Szerintem sem igaz, hogy a borotválástól nem lesz erősebb a szőrzet. Intim területre én Wilkinson borotvát használok. Szerintem bármelyik normális márka megfelel borotvának (pl. Gilette, Wilkinson). Gagyit semmiképpen se vegyél szerintem.

2011. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem fekete szőrszálaim vannak és elég erősek is ezért csak a gyanta jó rá mert ugye a borotvától csak erősemm lesz..úgyhogy én a gyantát ajánlom az a weboldal amit találtal az meg egy nagy hülyeség.
2011. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ravel válasza:

Nem hülyeség!! Ez így igaz! Nem lesz tőle erősebb vagy sűrűbb (ezt egyébként tanulmányokkal is igazolták).

Az tény, hogy a borotválásnak vannak hátrányai: sűrűn kell ismételni, szúrós borosta stb de csak azért TŰNIK erősebbnek mert a szőrszál vastagabb ott ahol lemetszed mint a végén.

Az epilálást és a gyantázást sokan azért választják mert nem kell olyan sűrűn ismételni a 'kezelést', illetve fehér bőr és sötét szőr esetén ha az ember csak borotvál a kis sötét pontok látszanak.

Mivel a gyanta és az epilálás gyökerestül szedi ki a szőrt ezért ennél nincs ilyen probléma. Szerintem az a legtisztább, ha az ember kipróbálja mindet saját maga és úgy választja ki, hogy számára mi a legideálisabb módszer.

Amúgy meg azt is hangoztatják, hogy az epiélálástól&gyantázástól ritkább lesz a szőr de ez is egyénfüggő és ez a folyamat amúgy sem hónapok alatt megy végbe, hanem években mérhető.

2013. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!