Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik faj jobban?...

Szerintetek melyik faj jobban? Gyantazas vs epilalo gep.

Figyelt kérdés
En inkabb gyantazok de sokan mondjak hogy az epilalo geppel konyebben megy es egyszerubb mi a velemenyetek?
2011. júl. 13. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is gyantázok többnyire, szerintem az epiláló gép fájdalmasabb, ráadásul az eredménnyel sem vagyok annyira megelégedve, sokat kell szórakozni ottmaradt egy-két szálakkal, ami gyantánál sosincs.

A macera az valóban kevesebb vele, de ennek ellenére én maradok a gyantánál.

2011. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az epilátor szörnyű kínzás, egyszer próbáltam, többé nem teszem :D
2011. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én epillátort használok a gyantáról nem tudok véleményt mondani...
2011. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Epilátorral sokáig tart mire kiszedi az összes szőrt, nekem ahhoz nincs türelmem, az marhára ráérős embereknek jó csak. Gyantát csak felkenem, lerántom és kész. Gyorsabb is, az összes szőrt kiszedi.
2011. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyanta egyszerre nagyobb területen távolítja el a szőrt.Az epilátor így hosszadalmasabb.
2011. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Darcy01 ***** válasza:
Én a hónaljamat és a karomat gyantáztatom, a lábamat pedig epilálom. A lábamon valahogy kevésbé fáj nekem az epilátor, mint a gyanta.
2011. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!