Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen frizurákról?

Figyelt kérdés

Most kb. vállig érő hajam van, szeretnék valami olyat, ami lépcsőzetes és tépett egyszerre.

Ilyesmit:

[link]


Na, és még az, hogy ezt a hajat nem igazán lehet variálni, igaz? Mert attól tartok, hamar megunnám. :S

És az sem tudom, hogyan kell ezeket szárítani? Vagy beáll magától?


Előre is köszi!


2011. júl. 13. 18:51
 1/7 anonim válasza:

Hú nekem nagyon bejönnek az ilyen lányok :) jó féle haj

Nem fog beállni magától, mert vasalni kell.

2011. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is tök jó, a mostanival is az a baj, hogy nem szárítom formára, és akkor már nem olyan, mint amilyennek kellene lennie. :s

Szerintem ezzel többet foglalkoznék ;)

2011. júl. 13. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Rövid hajban nem tetszik, mert nem szép ha egy lánynak rövid a haja szerintem, de hosszú hajban szerintem egész jó ez a frizura.
2011. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az első vagyok.

17 éves fiú vagyok, de attól még tudok segíteni valamit. Kérdezted azt is hogy lehet e máshogy variálni. Vagy úgy csinálod meg ahogy a képen van, vagy úgy hogy hátul coffba kötöd, és elől meg oldalt lógni hagyod,kb a fül utáni résztől kell coffba kötni.

2011. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem szép és lehet nőies

én igazából hajpántokat, csatokat tudok elképzelni

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik!:) én valahogy nem tudom rávenni magam az ennyire rövid hajra,egyszer volt vállig érő de azt is megbántam és most megint növesztem :)

vasalni kell,barátnőmnek ilyen a haja és ő is vasalja

2011. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszy, hajpántra nem is gondoltam!

És az, még hogy milyen fejformához illik??

2011. júl. 14. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!