Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok a valóságban ilyen...

Hogy tudok a valóságban ilyen hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy anime, de lehet ilyen hajat csinálni ami a valóságban is így néz ki?


[link]


[link]



[link]


2011. júl. 12. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a haj milyenségétől függ.Gondolok itt arra,hogy egy vékony szálú, kevés hajnak vagy göndörnek nem lesz ilyen az esése,de egy vastagnak és egyenesnek igen.

Csak középen kell elválasztani,elől meg egy kicsit meg kell szedni vagy tépetni.

2011. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
már bocs de sztem ne csináld :D még így is vicces nemhogy valóságban ... ink vmi mást nézz
2011. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És a haj maga milyen?

Vasalt fekete?

2011. júl. 12. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:

"Csak középen kell elválasztani,elől meg egy kicsit meg kell szedni vagy tépetni.

"

Köszi. De, engem inkább az érdekel, hogy ez milyen szín, és milyen egyenes, hosszú.

Vasalt hajnak néz ki.

2011. júl. 12. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézegess cosplay oldalakat, biztos sokan leutánozták az ilyen hajakat, ott több tanácsot tudnak adni.


Első oldalon kidobta őket:

[link]

[link]

2011. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni persze, ahogy előttem említették a cosplayt, de ehhez kell szerintem hogy olyan hajad legyen amivel lehet így játszadozni, pl az ázsiaiaknak pont jó erre. A vastag haj pont hogy nem jó, meg kell tépetni ha vastag, de nagyon vékony se kell hogy legyen. Az én fodrászom simán megcsinált egy ilyen hajat, pedig az enyém nagyon dús de nagyon állat lett. Ha a vastagabb tincsek nem maradnak úgy neked akkor meg zselé, lakk vagy akármi amivel fixálni tudod.
2011. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
fodrásznak mutasd meg, az levágja neked méretre.. a továbbiakban pedig haj habbal és vasalóval tudod formálni
2011. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez gomba frizura, csak a pánt miatt nem látszik... bocsi a kifejezésért, sokan hívják "bilifejnek" is :)
2011. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!