Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a Ti véleményetek erről a...

Mi a Ti véleményetek erről a hajvasalóról? (kép lent. )

Figyelt kérdés

[link]

(Most romlott el az én hajvasalóm, és szeretnék valamilyet...egyébként egyenes a hajam, csak elől meg hátul olyan bután áll vasalás nélkül.:))


2011. júl. 12. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hőfokszabályzós(tehát nem olyan,hogy van rajta 3 választható fokozat,hanem beállíthatod,hogy pl 180 fokon legyen)akkor jó.
2011. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 1400.-ért nem venném meg.. teljesen tönkreteheti a hajad :) szerintem vegyél remingtont abból már 5000ért is kapsz és sokkal jobb minőségű mint ez.
2011. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra...végülis tényleg a hőszabályozáson áll a lényeg,és ha csak elöl kell használnod néhány tincsnél szerintem ennyiért pont megéri...
2011. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,hogy márkás,vagy olcsó,attól még ugyanúgy roncsolja a hajat,hiába írják rá,hogy hiper-szuper,és nem károsítja a 180 fok az mindegyiken ugyanolyan forró! Én 18 e. forintos hajvasalót vettem,használok hővédőt,és mégis töredezett a hajam tőle!
2011. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem van, és nem a legjobb. Olyan, mintha kicsit rosszabbul teljesítene mint mikor megvetttem pedig csak 2 hetes.
2011. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

és amúgy milyen?:) hőfokszabályozós? mennyi idő alatt melegszik fel?

2011. júl. 12. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hőfokszabályozós, 5 perc alatt melegszik fel
2011. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) végülis nem vettem meg, mert a papám megjavítja a a sajátomat. :)
2011. júl. 13. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!