Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tetoválást ajánlanátok?

Milyen tetoválást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék a kezemre (felkarra, vagy alkarra) tetkót, képet mutatnátok jó tetkóról? 20F
2011. júl. 11. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
úristen..ezt mi döntsük el? csak van valami gondolatod,hogy milyet szeretnél,annyi féle tetoválás van...
2011. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már nézegettem de nem találok olyat ami tetszik....
2011. júl. 11. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:

de milyet szeretnél? írás,nonfi,vagy valami szines figuratív?

meg csak úgy miért szeretnél tetoválást?

2011. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert nagyon tetszik már régóta, most szántam el magam. igazából nézegettem nonfit is, van ami tetszik, szöveget nem találok, úgy szeretném, hogy kicsit csavarodik az egész pl az alkaron úgy...
2011. júl. 11. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
hol laksz? mert ha pesten laksz tudok ajánlani nagyon jó tetoválót aki nekem is csinálta őket:)
2011. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pécs
2011. júl. 11. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
hm.. akkor nemtudok.. de keresgélj neten pécsen hallottam,hogy jó tetoválók vannak,és a tetováló majd megtervezi neked,hogy egyedi legyen,ne neten nézegesd:)
2011. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha van elképzelésed, te is próbáld lerajzolni, és beviszed vmi tetováló szalonba, és akkor ott ügyesen, kicit másképp lerajzolják, ha nem tetszik mást terveznek stb.
2011. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!