Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon töredezett....

A hajam nagyon töredezett. Milyen pakolás kell rá?

Figyelt kérdés
de nincs avokádó sem ilyen "különleges" dolgom. :D és barna a hajam .
2011. júl. 11. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

töredezett hajra olyan pakolás kell, ami jó szorosan záródik és elég éles.

Kenheted akármivel, össze már nem ragad. Vágasd le.

2011. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:S de akkor tüsire kéne :S
2011. júl. 11. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy feltétlen le kellene vágni, az én festett, vasalt, töredezett hajammal csodát tett a serical latte hajpakolás, mégha nem is teljesen szüntette meg a törést, de sokkal sokkal jobb, mostmár elég levágni havonta fél centit, vagy még annyit se ( Attól függ mien ügyes a fodrász) a régebbi 2-2,5 cm helyett...csak ajánlani tudom ^^ (750-1000 ft 1 kg)
2011. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a serical latte nem csodaszer, sz extrém módon sérült hajat nem hozza helyre. Ollót neki.
2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi ^^ hát olló nem kéne épp hogy megnött :/
2011. júl. 11. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Töredezett hajra nincs megoldás, sajnos :S Vágasd le, amennyit muszáj. Nem hiszem,hogy annyira hosszan van eltöredezve, szerintem max 2 centit kell vágni belőle. Ráadásul a töredezett haj nem fog olyan gyorsan nőni mint egy egészséges.

Inkább megelőzni kell az eltöredezést, mert kezelni csak ollóval lehet. Semmi nem fogja "összetapasztani".

Vágasd le, aztán vegyél mondjuk avonos zöld kupakos hajvégápolót, meg hővédő sprayt (Syoss), ha vasalod. Nyáron ne szárítsd, hagyd magától száradni. Vasalni is csak ha muszáj. Nekem már derékig ér és ezeket használom :) Több mint fél éve vágattam belőle, és egy töredezett szál sincs. Pedig, festem vasalom.

2011. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!