Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldökfestés? (Kérdésed...

Szemöldökfestés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szeretném befesteni a szemöldökömet.Eddig 1* festették barnával,de az olyan sötét lett,hogy szinte feketének nézett ki.Viszont a szemöldököm szürkés árnyalatú,de én a hajszínemmel megegyező VILÁGOSBARNÁRA szeretném.

Lehet ezt?


2011. júl. 11. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az úgy jó ha hasonló árnyalatú a szemöldök mint a haj...természetesebb hatású:)
2011. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Ha nem tetszik a festés után, akkor addig festesd a kozmetikussal újra, amíg nem lesz megfelelő. Megéri az a pár száz forint próbálkozás, utána jegyezd meg, milyen árnyalattal kell csinálni. Nekem szőke a hajam, és világosbarnára van festve a szemöldököm, de elég gyorsan ledobja a festéket..
2011. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Függ a hidrogén-peroxidtól is.
2011. júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az árnyalattal nem annyira lehet játszani, inkább az erősségétől függ, hogy mennyire lesz látványos. Ha múltkor rettentő sötét volt, akkor az azt jelenti, hogy fekete árnyalatú volt, és nagyon sokáig volt rajta. Kérd meg, hogy barnával csinálja és csak 4-5 percre maradjon rajta. Egyébként csodát ne várj, árnyalatot csak nagyon nehezen észrevehetően lehet korrigálni. "Szürkésből világosbarnát" ... hát nehezet kérsz! Ne csodálkozz, ha nyűgös lesz a kozmetikus! De azért próbálkozni lehet.
2011. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!