Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy jobb a hajam? Le kéne...

Hogy jobb a hajam? Le kéne állni a vasalással?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy göndör hajam van és egyáltalán nem áll jól nekem. Majdnem minden nap vasalom, használok hővédőt meg különféle hajápoló balzsamot de 3 hete észrevettem hogy eléggé el van töredezve a vége. Levágatni nem szeretném, annyira nincs eltöredezve hogy le kelljen vágni, de mivel ápoljam hogy így maradjon? Le kéne állni a hajvasalással + festéssel? Van valami balzsam, vagy sampon ami esetleg egyenesíti a hajat? Vagy vágassam le és vasaljam tovább? Ilyen ha ki van vasalva:


[link]


és ilyen eredetileg:


[link]


A válaszoka előre is köszönöm.


2011. júl. 11. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fekete arccal a göndör haj kifejezetten jól mutat.
2011. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Szerintem göndören jobban áll.

17/F

2011. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztm nem is göndör, hanem hullámos. És amellett tök jól néz ki (ölni tudnék ilyen hajért!). Felesleges vasalgatással tönkrevágni.
2011. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A képek alapján szerintem jobban áll neked a vasalás nélküli haj, pedig alapvetően jobban szeretem, ha egy lány vasalja a haját, de neked jobban áll a sima. Szerintem egy rövid időre állj le a vasalással, amíg a hajad regenerálódik, utána meg ha úgy látod jónak, akkor vasalhatod is.
2011. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
göndör! annyira utálom, mikor valakinek eredetileg göndör haja van és képes vasalni. használd ki, én szeretnék göndör hajat, de sosem lesz az..
2011. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De szép a második képen a hajad. :) Én is néha vasalom, az hamar kész van, viszont jobban szeretem az általad "göndörnek" titulált hajformát, órákig is elcsavargatom, és elszárítgatom, hogy úgy álljon, még akkor is, ha egy-két napnál tovább nem bírja. Sokkal szebb lehetsz szerintem te is, ha természetesen hagyod, a vasalástól eltöredezett hajvégek nem fognak rendbejönni, olyan nincs, hogy regenerálódik, azt le kell majd vágatnod, de szerintem mire eljutsz odáig, addig se vasald, csak rontasz a helyzeten.
2011. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a göndör hajad nagyon szép! ne vasald!
2011. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A göndör hajad gyönyörűűű!! Amúgy meg ha észrevetted, akkor vasalva teljesen szürke, fakó, fénytelen... Szal ne vasald tovább, mert a HULLÁMOS haj ezerszer jobban áll!!! 16L
2011. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
júúúúúúúúúújj nagyon jó hajad van eredetileg! olyan szép*-* én is ilyen hajat akarok:D bár ez igaziból hullámos nem gondor:D
2011. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jól áll természetesen,nem kéne tönkre vágni a sok divat szarsággal,de te tudod meg most már amúgy is mindegy,ha már fested is..
2011. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!