Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után (száritással)...

Hajmosás után (száritással) mennyi ideig marad egyenes a haj?

Figyelt kérdés

amikor a frissen mosott hajat,megszáírtjuk pár óráig egyenes marad.(iszonyat hullámos hajam van,de nekem használ)


délután,mennék el...előtte viszont,fogorvos. ezért nem megoldható (máskor mielőtt megyek el,mindig megmosom a hajam,h ne legyen olyan hülye göndör) mivel előtte megyek fogorvoshoz,utánna onnan indulok a helyre ahova megyek. viszont,kicsit necces lenne,fogdoki előtt megmosni a hajam...


ha most megmosom,tart az egyenesség délután 7ig kb???


2011. júl. 11. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod... Ha szoktál ilyet csinálni, akkor azt is tudnod kell, hogy meddig szokott olyan maradni, amilyenre szeretnéd:)
2011. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3kor szoktam általában megmosni,8ra érek haza utánna,nem törődöm a hajam hullámosságával/egyenességével...tehát nem tudom pontosan...:// máskor mérni fogom az időtxd
2011. júl. 11. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam hogy méred:D

Te jobban látod magad, mint én tégedXD Gondolom szoktál este is elmenni tükör előtt...Akkor csak látod, hogy milyen a hajad. Ha nem szereted hogy hullámos, akkor vigyél magaddal egy hajgumit, és ha már nem tetszik bontva, akkor fogd fel egy copfba.

2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!