Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a szőke, vagy a...

Szerintetek a szőke, vagy a barna haj állna jól?

Figyelt kérdés
Egy ideje szőke a hajam, de mivel kislányos arcom van, ez még kislányosabbá tesz. A barna haj meg egy kicsit komolyabb arcot kölcsönöz a viselőjének. Mivel hogy értékesítőként dolgozom, elvárás hogy komolyan vegyék a munkámat, de mivel a 20 évemmel is 16 éves lánynak nézek ki, nem hiszem hogy adnának a szavamra. Szeretnék igazi nő lenni. Barna szemem van, barna bőröm. Szerintetek ha átfesteném barnára, akkor az valamennyire komolyabbá tenné az arcom? Vagy maradjak inkább a megszokott szőkénél? Nem szeretném megbánni, a barnából már nehéz újra szőkét varázsolni. Mit tanácsoltok?
2011. júl. 10. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet megmondom...
2011. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2011. júl. 10. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Barna. Komolyabbnak néznél ki, és jobban megbecsülnének. Barna bőrhöz amúgy sem illik szőke haj.
2011. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Így hirtelen csak ezt a képet találtam :)
2011. júl. 10. 14:24
 5/15 anonim ***** válasza:
barba, bőr, barna szem...szerintem jól állna a barna haj.
2011. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A barna (és fekete vörös) hajszín kevésbé feltűnő is egyben. Nekem az volt fura h kevesebben néztek meg és szólogattak be. De nem bántam meg, jobban érzem magam így. és igen komolyabban is vesznek és a sötétebb színek az arc karaktereit emelik ki. szóval ha azt szeretnéd h komolyabban vegyenek mindenképp válts.
2011. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tetethetsz bele szőke tincseket :)
2011. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan probald ki a barnat. Ha gondolod elsore egy vilagos barna arnyalatot valassz. Ha megse erzed jol magad vele, abbol meg utana konnyu szoket varazsolni ismet. En mar kiprobaltam. ;)
2011. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van. Kevesebben néznek meg, és szólnak be. Sokan a szőke lányokat könnyűvérűnek tartják... De a pasiknak mégis majd kiesik a szemük, ha szembe jön egy az utcán. Szőkét szeretőnek, barnát feleségnek, tartja a mondás.
2011. júl. 10. 14:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a barna jobban állna :)
2011. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!