Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon törik a hajam, Ti mit...

Nagyon törik a hajam, Ti mit ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig szőke volt a hajam, ami igazán nem tett jót neki. Gondolkozom hogy befessem e barnára ( az eredeti hajszínemre) mert nagyon törik a hajam, és a folytonos festés nem tesz jót neki. Ha befestem barnára, és utána nem festegetem, hanem hagyom hogy nőjön, akkor helyrejön egy idő után? Mit lehet tenni vele hogy ne törjön ennyire? Sajnos annyira törik, hogy fésülésnél 1-2 cm hajvégek is lejönnek. Használok rá márkás drága sampont, illetve balzsamot, kifésülőbalzsamot is, és néha tojásos ricinus olajos hajpakolást is, de mit sem segít. 20/N
2011. júl. 9. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind használod, akkor tényleg hagyni kellene inkább lenőni...
2011. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajmosás után 1 csepp 100%os kókuszolajat masszírozz bele a hajba (hajtövet ne érje, meg tényleg csak egy keveset, mert zsíros lesz a hajad), ne mosd le, maradjon rajta. Majd főleg így nyáron ne használj se hajszárítót, se hajvasalót, semmit. Amúgy a kókuszolajat pakolásként is felteheted hajmosás előtt pár órára, ha a hajmosás utáni bekenés nagyon zsírosít.
2011. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon tört a hajfestésektől, és azt ajánlották, hogy vegyek rá henna color hajfestéket. Nem hittem volna, hogy az újabb festés jót tesz neki, de tényleg bevállt, azóta nem is törik,sokkal puhább és fényesebb.
2011. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CsVici91 válasza:
Kenjétek sok hajvégápoló olajjal meg kerüljétek a hőt, az tuti segíteni fog :) Meg én szoktam hetente-kéthetente ricinusolaj pakolást csinálni, az is nagyon jót tesz neki :)
2017. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!