Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőn megyek intim gyantára....

Hétfőn megyek intim gyantára. Nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
Egy kicsit parázok, egyrészt a fájdalomtól (bár szerencsére nagy a fájdalom küszöböm) másrészt a kínos szituációtól. Nektek milyen volt? Érdemes egyáltalán pánikolni miatta vagy egyáltalán nem vészes?
2011. júl. 9. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak szoktam legyantázni és akkor is csak ha van hozzá elég lelki erőm. Első alkalommal nagyon fájt, de csak azokon a területeken, ahol korábban borotváltam. Ahol békén hagytam, ott már eleve gyengébb volt a szőr és az nem fájt. Ha szerencséd lesz akkor a kozmetikus nem fogja elkapkodni.
2011. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! Fáj, igen, de sokan túléltük már :) Engem az első alkalom előtt úgy beparáztattak a lányok, hogy annyira remegett a félelemtől a lábam, hogy a kozmetikus alig tudott dolgozni rajtam :D És ahhoz képest nem is volt vészes. Én már jó ideje magamnak csinálom, ha van időm, gyantával, ha nincs, epilátorral. Szokni kell az érzést, az első nem lesz kellemes, de ez javul idővel! És sokáig tök jó sima lesz utána :) Megéri szerintem.
2011. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát..én nem éltem tul...nekem félig lett leszedve mer majd bepisiltem a fájdalomtol...szörnyü volt:D:D:D...de tegyük hozzá alacsony a fájdalom küszöböm..igaz...a tetkozást meg bordára szo nélkül kibirtam ugy h néha csikizett:D ...de a gyantázást soha többet sehol....

22L

2011. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
túl vagyok rajta :D igazából nem volt vészes, szerencsére jól tűröm a fájdalmat, a kozmetikus meg nagyon aranyos volt, végig szóval tartott úgyhogy alkalmam sem volt azon gondolkodni, hogy milyen kínos a helyzet :)
2011. júl. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!