Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, van itt, aki kozmetiku...

Lányok, van itt, aki kozmetikusnál gyantáztat?

Figyelt kérdés

Mostanában azon gondolkodom, hogy el kellene mennem kozmetikushoz gyantáztatni, mert sajnos elég szőrös típus vagyok és nehéz itthon szépen rendben tartani a testem. De lenne néhány kérdésem:


1. Hogy megy egyáltalán egy ilyen gyantázás? Én hónalj- és bikinivonalra gondoltam. Mennyire kell megnöveszteni a szőrt? Bugyira kell vetkőzni?


2.Nektek mennyi ideig marad sima a bőrötök? Kipattogzik, begyullad?


3. A legfontosabb: mennyi időközönként gyantáztattok? Ez azért lényeges, mert ugye várni kell, hogy kinőjjön kicsit a szőr - de addig hogyan takarjátok el? mármint nyilván nem akarnék szőrös hónaljjal szaladgálni, míg arra várok, hogy ismét ki lehessen szedni, se a barátom előtt levetkőzve serkenő bikinivonallal mutatkozni ;)


Előre is köszi a válaszokat :)


2011. júl. 9. 18:31
 1/4 anonim válasza:
Én 4 hetente járok teljes fazongyantára. Ez mézemulziós gyanta, kevésbé fáj. Bugyi van rajtam, nagyon kedves kozmetikus csinálja. Nem pattogzik, nem gyullad be. A 3. héten kezd nőni a szőr, de akkor nem érdekel, mert nagylányoskodom....
2011. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy,hoyg amíg meg nem nő gyantázható méretűre,addig szőrös hónaljal,nunival szaladgálsz.

Van akit nem zavar.

Pl egy eset:

Még fodrász tanuló voltam és a párom eljött elém a szalonba,várt amíg én átöltöztem.

Addig a műkörmös mondta a kozmetikusnak,hogy már jó lenne gyantázni mert tiszta szőr és a tükörbe nézegette a párom előtt(aki tetszett a műkörmösünknek:D ),hogy milyen nagy a hónaljszőre:DD

Hát szerintem ez igénytelenség,de kinek mi...

2011. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is 4 hetente járok. én sem szedem közben hiszen már jól meg is ritkult illetve kb. nekem is a 3. héten válik láthatóvá viszont akkor meg ha leszedném nem tudná a kozmetikus. igen, bugyira kell levetkőzni, az én kozmetikusom is nagyon aranyos. nem szokott begyulladni.

18/L

2011. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, én :) nekem legalább 1 honapig sima a bőröm (nem pattogzik) 1 hónapot várok, és utána jön a következő gyanta. amikor nincs nyár, akkor nem nagyon gyantáztatok..
2011. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!