Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen színű haj? (kép)

Ez milyen színű haj? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. júl. 9. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez sötétszőke
2011. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

ez biztos nem sötétszőke mert az így néz ki [link]


inkább aranyszőke: [link] szerintem ilyen de mindkét képen amit linkeltél látni hogy van a hajukba egy kis halvány melír is és úgy van elérve az a színárnyalat

2011. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, az első link amire te azt írtad, hogy sötétszőke, az minden csak nem sötét szőke.. az már barna O_O írd be googlebe, hogy sötétszőke és a kérdező által megadott képekhez hasonló színek fognak megjelenni... és itt van festék is: [link]

és ilyen hajúakat dob ki: [link]

2011. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

hát tudod csak nézd meg jobban mi van a festékesdobozra írva amit linkeltem az van odaírva hogy sötétszőke! :) és ha elmész egy fodrászhoz ugyanazt fogja mondani :) nemhiába linkeltem olyan képet nem csak a hasamra ütöttem! ugyanolyan színű halyam van és a fodrász is azt mondta hogy az sötétszőke! meg ahány festék annyi árnyalatban van a dobozán ugyanaz a hajszín ha két márkás festék dobozát összehasonlítod teljesen más és különböző itt van pl.két sötétbarna hajszín [link]

[link]


ugyanaz a hajszín neve az egyik mégis olyan mintha fekete lenne

egyébként én is beütöttem a google-ba hogy sötétszőke hajszínek és aztán kidobottt mindenféle hírességet pl. [link]


na hát ez nem sötétszőke, hanem ilyen: [link] úgyhogy szart se ér ha azt írjuk be hogy sötétszőke hajszínek mert szinte nem is azt dobja ki.

2011. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sötétszőke. A Palette-s linken a hajszín valóban minden, csak nem szőke.
2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a kezecskék :)
2011. júl. 10. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
talán karamell
2011. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nekem is ilyen hajam van és ezt búzaszökének nevezik :D

15/f

2011. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vörösesszőke.


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!