Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok miteszer van az arcomon...

Sok miteszer van az arcomon mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utalom nyomkodni oket s olvastam s mondtak is hogy nem szabad mert tobb lesz. Probaltam sok fele arc tisztitot minosegi gyartoktol es nem hasznal... Es neha egy par miteszerbol kis pattanas lesz...

SEGITSEEGGG!!!!!!!


2011. júl. 8. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el arckezelésre, ott majd megtisztítják :)

Vagy kérdezz meg egy kozmetikust h ő mit ajánl .

2011. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kozmetikus!!!Ha pedig azt nem szeretnéd érdemes lenne kipróbálnod a Garnier 3 in 1 bőrradír/arclemosó/maszk terméket.. [link]

nekem az orromon van sok mitesszer és úgy látom javult a helyzet azóta,mióta használom:)

de persze attól is függ milyen bőrtípusba tartozol..

2011. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én anno úgy csináltam, hoyg hetente kétszer radíroztam, mindennap artisztítóztam, tonikoztam, majd krémeztem. (mindegyik speciális termék volt). egyébként a gyógyszertárakban is lehet kapni jó krémeket.
2011. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legelőször tisztíttasd ki egy kozmetikussal. Meg fogja viselni a bőröd, mert ha sok miteszered van és nem jársz kozmetikushoz, az első kutyául tud fájni. Én azóta hetente (minden hajmosás után) egyszer cukorból és mézből csinálok bőrradírt. Ezzel az egész testemet és az arcomat is át szoktam radírozni. A cukor jó durva szemű, nem szabad nagyon erősen radírozni, inkább csak simogasd vele az arcod (de a miteszeresebb területeken, pl. orr töve) kicsit erősebben is radírozhatsz. Nekem ez a miteszerek kb. 90%-át eltávolítja. 4-5 havonta járok csak kozmetikushoz, hogy kitisztítsa. Ez a módszer nekem bevált. Ja és pórusösszehúzó tonik, hidegvizes arctisztítás reggel és este. Ezek zsírtalanítják is az arcod, meg legfőképp összehúzzák a pórusaidat és nem lesz annyi mitteszer.
2011. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekem csodákat tett az arcommal

2011. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!