Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hat a hővédő?

Hogyan hat a hővédő?

Figyelt kérdés
Nem a használatára vagyok most kíváncsi,hanem arra,hogy mi van benne,ami megvédi a hajat a károsodástól?
2011. júl. 7. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hajat akarsz vasalni mindíg használj hővédőt én a syoss hővédőt használom meg nem árt ha hővédő sampont is használsz mert van benne olyan anyag ami megvédi a hajadat de am nemtudom hogy mi olvasd el az összetevőit. én kb 2 éve vasalom a hajam és mindíg használtam rá hővédőt és semmi baja a hajamnak szép egészséges.az eggyik barátnőm meg nem használ és neki a haja jobban hasonlít egy szénakazalra mint a hajra szóvalj használj.
2011. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

17:57 - szövegértés rulez :DD


Amúgy én is kíváncsi vagyok, hiszen nedves hajat nem jó vasalni, a syoss hővédő összetevői közt meg simán ott van a víz.

2011. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,de meg kell várni,míg megszárad a hővédő(vagy megszárítani)és utána vasalni. :)

Egyébként elvileg szilikon van benne,egy helyen olvastam ezt itt gyakorin,de nem találtam az összetevői közt.(Én is Syoss-t használok.)

2011. júl. 7. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én vasalás előtt pár perccel fujom a hajamra.és nem vizesen
2011. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!