Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem fogja be a hajamat...

Miért nem fogja be a hajamat a festék?

Figyelt kérdés

a természetes hajszínemet (ami egyébként sötétebb, mint a festett rész) tökéletesen befogja bármilyen festék, de a festett sötétszőkét nem.

most voltam fodrásznál, vörösre festettem.

a hajtövem szép vörös, a hajam többi része pedig sötétszőke. elég hülyén néz ki. miért nem fogja be?


2011. júl. 7. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
azért mert ami festve van az a rész nehezebben fogadja be az új festéket oda több festéket kell tenni és hosszabb ideig rajta kell tartani a múltkor én is így ártam fél hajam vörös volt fele meg barna
2011. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is voltam így! és nekem úgy tűnt el a különbség, hogy amikor kezdett lenőni a hajam újra festettem azzal a színnel ami tetszett, és kb. 3. festésnél már egész jól befogta az előző festett rész is... de így elég hosszadalmas :S
2011. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem másfél éve volt befestve nagyon szőkére a hajam..kb 1 éve 2 havonta mindig végigmegy a fodrász a sötétszőkével..és 2 hajmosás után ledobja :(...

szerintem is ott tovább kéne rajtahagyni a festéket, vagy sötétebbel..sajnos mást nem nagyon lehet tenni

2011. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!