Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Osztálytalálkozóra milyen...

Osztálytalálkozóra milyen frizurát ajánlotok?

Figyelt kérdés
a hajam hosszú hullámos és dús
2011. júl. 6. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hová mentek:) Ha valami mozgalmasabb helyre, akkor összefoghatnád egy copfba a hajad, a frufrudat, vagy az elöl levő hajadat púposan felcsatolhatnád. Ha étterem akkor hagyhatnád hullámosan bontva, a ruhádhoz illő hajpánttal. Ez programfüggő.
2011. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én az osztálytalálkozóra rövidnaciban, pólóban, tornacipőben, felkontyozott hajjal mentem (biciklivel), mert meled volt és így volt praktikus (és ímúgy is mezőn tartottuk). Szóval tényleg az alkalom dönti el, én el se tudom képzelni, hogy osztálytalálkozóra valami extra frizurát csináltassak, míg anyukám pl mindig elmegy fodrászhoz előtte...
2011. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kocsmában fogjuk tartani, és arra gondoltam h egy maxi ruhát vennék fel(apró virág mintás)
2011. júl. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!