Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette Instant Color hajszínező?

Palette Instant Color hajszínező?

Figyelt kérdés

Sötétszőke a hajam...Szerintetek a vörös hajszínező befogná a hajam? Ha nem, akkor szerintetek melyik szín fogná be a hajam? És ugye ez nem nő le, csak kikopik, de akkor foltos sem lesz?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 6. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Hát sajnos a hajszínező sem kopik le. Elhalványul egy kicsit ez igaz, de ha eléggé elüt az eredeti hajszíntől akkor látni fogod, ahogy elkezd lenőni. Nekem egy éve lett beszínezve palette színezővel a hajam, ami 24 hajmosásig tart eredetileg és még mindig sötétbarna az eredetileg világosbarna hajam. Jó csúnya ahol lenőtt. :(

Most vettem hajradírt, hátha az leszedi.

Fodrászom azt mondta a hajszínező gyakran beleég a hajba és annak ellenére, hogy a festékkel szemben ápolja a hajat és fényessé teszi benne marad a hajban....

Amúgy foltos nem lesz és biztosan szépen befogná, de kikopni nem fog, ez elég valószínű. :(

2011. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh jaj, és olyan nincs ami 8 hajmosás után ki jön?
2011. júl. 6. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
de van,általában ilyen kis tasakosak
2011. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor azt csak simán fel kell kenni, nem kell hozzá külön féle segédeszköz? És akkor ez a tasakos nem nő le szerencsére? :)

2011. júl. 7. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit én vettem ahhoz volt kesztyű. Nem nő le,kikopik. Mondjuk nekem már az első hajmosás után alig látszik valami :(
2011. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!