Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauer-szünet-dauer? (rövid a...

Skarma kérdése:

Dauer-szünet-dauer? (rövid a kérdés)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron daueroltattam először a hajamat, aztán még párszor, fél éven keresztül. Nagyon széppé tette a hajamat, viszont a mosásnál néha hullik, de csak minimálisan. Szóval nem roncsolt olyan nagyon.

Viszont január óta nem daueroltattam újra, hogy pihenjen a hajam, jó ötlet volt?

Pár hét múlva szeretnék újra göndör hajat és az érdekelne, hogy szerintetek jobb volt-e így a hajamnak, hogy kapott egy fél év regenerálódási időt? Esetleg valamivel erősebbé tehetem, még a dauer előtt?


2011. júl. 6. 09:59
 1/2 anonim válasza:

Jó volt,hogy pihentetted!!!

Jó sok balzsam,pakoló!!

Próbáld ki a bio dauer vizet,az nem roncsolja a hajat!!!

2011. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hallottam a bio dauerről, csak az vele a baj, hogy 6000 Ft és csak 4 hétig tart... sajnos nincs pénzem rá, hogy minden hónapban újra meg újra megcsináltassam :S

Köszi a választ :)

2011. júl. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!