Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok jó hajregeneráló...

Mondanátok jó hajregeneráló pakolásokat?

Figyelt kérdés
Fekete hajamba volt először vöröses szőke melír aztán 1éve átváltottam hamvasszőkére és mostmár kevésbé fényes a hajam eddig Alfaparf regenerálót használtam annak az ára is elégjó 3500-4000ft körül mozog most szeretnék váltani vmi másra.
2011. júl. 5. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
tojássárgája+méz
2011. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Avon Planet Spa aloe vera-s hajpakolás. Lehet hogy Avon, de ez az egyik legjobb terméke! Próbáld ki :)
2011. júl. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
serical latte,fodrászkellékesben 900ft. legjobb amit próbáltam:)
2011. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gliss Kur Hair Repair
2011. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 habibi ***** válasza:
szerintem is a Serical Latte a legjobb !!! teljesen tönkrement a hajam, de rendbehozta
2011. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rossmannban lehet kapni Tab márkájú, a dobozon azt látod, hogy Milk&Honey. 500ml és 700ft körül van. Nekem ez még a Serical Latte-t is felülmúlta. A hajam még egy pakolástól/balzsamtól nem lett ilyen szép mint ettől. Még a nagyon drága prof. termékeknél is jobb. A doboz 2-3percet ír, de én ált. 5-6percet szoktam a hajamon hagyni és szinte csodát művel:))


19/L

2011. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!