Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik módszer károsabb a haj...

Lovelyne kérdése:

Melyik módszer károsabb a haj számára hajhosszabításnál?

Figyelt kérdés

-Hajfelvarrás

-Mikrogyűrűs hajhosszabbítás

-Csomózás, hajcsomózás

-Ultrahangos hajhosszabbítás, hőillesztés


Válaszaitokat köszönöm!


2011. júl. 5. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy melyik a legkárosabb, de a varrás a leg feltűnőbb, kényelmetlenebb.. csak a hőillesztéses technikáról tudok nyilatkozni :) nekem nagyon bevált, természetes, kényelmes, nem károsítja a hajat (nekem nem hullik tőle egyáltalán, és nő a hajam alatta szépen ) bár ez a legdrágább
2011. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is hőillesztéssel van feltéve..még nem volt leszedve, de eddig nem észleltem változást:):):)

22L

2011. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel foglalkozom 10 éve. A varrás, ha szépen van felrakva nem látszik, csak rengeteg kontár dolgozik.A hőillesztés, ragasztás, keratinozás nem tesz túl jót a hajnak. De a lényeg, hogy legalább 2 havonta kell újra rakni, mert naponta minimum 100 hajszálad kihullik, a levarrt, leragasztott helyeknél nem tud kihullani, így berasztásodik, és nehéz kibontani, ezért hülyeség, hogy egy két technika akár fél évig is fenn maradhat.
2011. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!