Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Papírvágó ollóval lehet...

Papírvágó ollóval lehet hajvégből vágni? Ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
én is azzal szoktam szórakoztatni magam, ha órán unatkozom..levágom az eltört részt:D
2009. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt csináltam ma.Csak utána elgondolkoztam,hogy vajon ezzel nem ártok e a hajamnak? Elvégre a fodrászok sem sima ollóval vágnak...
2009. márc. 28. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát, ha elvan törve a vége azzal már csak szerintem jobb lesz, ha levágod valamilyen ollóval :D

Bár nyílván jobb az, amit a fodrászok használnak.

2009. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És szárazon,vagy vizesen vágjam?
2009. márc. 28. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajad csak éles ollóval szabad levágni,mert ha az olló vacak,és másra használod egyébként,ugyanúgy törve vágja le a hajad végét.Nézd meg nagyítóval,hogy szöszös-e emiatt.
2009. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a papírvágó ollók általában élesek...úgyhogy az jó...de miért is ne lenne? Olló az olló!:D
2009. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet viszont nem érdemes

1. nem jó a hajnak

2. nem jó az ollónak

sztem szerezz be valahonnan hajvágó ollót de azzal sose vágj mást csak hajat mivel pl.: papír vágása után kicsorbul

2009. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!