Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fénylik az arcom?

Nagyon fénylik az arcom?

Figyelt kérdés

Nem csak a T-zónára gondolok, hanem az egész arcom nagyon fénylik.

Mit ajánlotok? Valami arckrémet vagy olcsó alapozót? Esetleg púdert?


2011. júl. 4. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne olcsóval kend az arcod.

Nekem is volt ilyen problémám, kb fél éve használom a Rimmel Stay matt alapozóját, azota szép a bőröm, nem fénylik. Sőt, még púdert sem kell használnom. :)

2011. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rossmann olajfelszivó lapocskák. Én ezt használom. :)
2011. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a l'oréal true match minerals púderát használom. Tartós fedést biztosít, és szépen eltakarja a pattanásaim nyomait is. Ha fénylő, zsíros arcod van, ne használj alapozót, az csak ront a helyzeten (szerintem)...
2011. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit össze vagyok zavarva, mert valaki ajánlja az alapozót valaki pedig nem...:)
2011. júl. 6. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne használj alapozót sztem.. Én púdert szoktam.
2011. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek bőrhibáid, hanem csak az a baj, hogy fénylik a bőröd, akkor felesleges az alapozó, elég csak a púder.
2011. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Essence-nek van 600 Ft-ért mattító kréme,de több márka is kínál különböző árfekvésben.Púder mindenképp ajánlatos.
2011. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább mattitó krém és púder, ha nem csúnya a bőröd, csak fénylik felesleges az alapozó szerintem...
2011. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet h hülyeségnek hangzik, de én archintőport használok. Tartósabb, mint a púder-alapozó páros, és ha nincsenek bőrhibáid, akkor tökéletes, 24 órás megoldás, legalábbis számomra (:
2011. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én alapozót használok Acert abból is van matt és fényes, én a mattot használom, de fénylik ugyan úgy, de szerintem ez nem gáz én kifejezetten szeretem ha "csillog" az arcom előtte még krémmel is direkt bekenem, hogy cép legyen. fényeset azért nem veszem mert az már nagyon durva!Mintha folyna :D Ha esetleg nem hatna egyik sem, de kívánom sikerüljön most nem azért írtam..:) és még annyi hogy az osztályomban mi kozmetikusom mindenki fényesen szereti!:)))
2011. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!