Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dús hajból lehet jó...

Nagyon dús hajból lehet jó rövid frizurát vágatni?

Figyelt kérdés
Elég dús a hajam, tényleg rentegeg. hosszan jól néz ki, de ha levágatom akár csak vállig, már úgy nézek ki, mint egy seprű....viszont mivel mindig is hosszú hajam volt, nagyon unom már. régóta szeretném rövidre vágatni, de félek, hogy irtó hülyén fog kinézni. félek, hogy bármilyen frizurát is vágatok, gombafejem lesz, és egyszerűen nevetségesen fog kinézni...létezik szerintetek, hogy ki lehet mégis hozni valami jó rövid frizurát belőle?
2011. júl. 4. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem növeszd meg. Az enyém is dús, ráadásul még göndör is. Ha levágatom, olyan vagyok, mint egy birka.

Már feladtam...

Kitti

2011. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igen, kezdem én is feladni. de már unom, hogy állandóan hosszú, rövidet akarokkk :)
2011. júl. 4. 01:10
 3/8 anonim ***** válasza:
ritkíttasd meg akkor nem lesz sűrű:D
2011. júl. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te is ki tudod ritkítani borotvapengével.

Gondolom vasalni nem szeretnéd...

2011. júl. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon dús és hullámos és simán rövid a hajam
2011. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Irigylem azokat, kinek szép, hosszú göndör haja van :s

Nekem is hosszú, de olyan semmilyen :(

2011. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsónak, köszi a linkeket, az első kettő baromira bejön:) az utolsó nem az én stílusom, de amúgy az is jó
2011. júl. 9. 00:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!