Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a bőröm, és...

Nagyon pattanásos a bőröm, és zsíros. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
nem nagyok a pattanások, hanem kicsik, és nagyon sok van belőle! mit ajánlanátok? baba szappanra gondoltam mert csak jókat hallottam róla. már mindenfélét próbáltam, oxy krém, törlőkendők, tonikok de egyik sem használt.
2011. júl. 3. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyan ilyen volt.Sok pici pattanásom volt főleg a homlokomon.Nekem az avonos termékek váltak be:A habzó arctisztító és a tonik.Mióta használom őket azóta alig van egy pattanásom. :)
2011. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi:) és ezek mennyibe kerülnek? esetleg 1képet tudnál küldeni h felismerjem őket?
2011. júl. 3. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Aknesol

1000 Ft

2011. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Itt vannak: [link] <---ez a habzó arctisztító. Ez pedig a tonik: [link] Én a katalógusból szoktam rendelni ott 800-900Ft-ba kerül,de itt sem sokkal drágább. :D
2011. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) ment a hasznos:D
2011. júl. 3. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben Avonost nem használnák. Nem érnek semmit.
2011. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*használnék
2011. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Leginkább a kozmetikust vagy a bőrgyógyászt ajánlanám. Tényleg sok fiatal esik abba a bűnbe, hogy már mindennek bedől, mindent megvesz .. Nem mondom, hogy nem kell próbálgatni, mert én így azt tettem, kitudja, lehet hogy megtalálod a neked megfelelőt. De a te esetedben, úgylátom, mostmár kísérletezgetés helyett inkább, egy tisztítás kellene a kozmetikusnál.. Egy alkalomtól nem lesz csodás az eredmény, kell hozzá pár, de egy idő után sokkal szebb lesz. Ha ez sem válik be akkor irány a bőrgyógyász vagy a házi orvos, ugyanis ha elmondod a problémád, ő is fog neked felírni valamit rá :)

Hamarabb lesz meg az eredménye, mint gondolnád, és nem sokkal drágább mint ez a sok-sok kísérletezés ;)

2011. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyik osztálytársam:


nagyon pattanásos volt az arca,már alsóban is.

5.körül megelégelte elment kozmetikushoz,nyomogatták neki,de mindig ugyanolyan lett.


7.-ben elment orvoshoz,aki felírt neki gyógyszert és krémet,valamint megtiltotta neki a saját érdekében,hogy ne egyen csoki,vaniliát,fahájt,vaniliás cukrot,marcipánt,kakót ne igyon.


most ballagtunk.így nyolcadikra gyönyörű bőre lett,a babák megirigyelhetnék,egy pattanás vagy miteszer nem volt az arcán..

2011. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
több barátnömnek is hasonlo a böre,nekik orvos gyenge fogamzásgátlot ajánlott, ami fogamzásgátlásra nem jo, de gyönyörüen megtisztitja a bört.
2011. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!